• استفاده از شیشه های دکوراتیو در طراحی نورگیرهای سقفی منزل

  از شیشه های دکوراتیو می توان برای جذاب تر شدن نورگیرهای سقفی منزل که ظاهرشان تکراری و خسته کننده شده است، استفاده کرد. این شیشه ها کاملا چهره نورگیرهای سقفی را عوض می کند و باعث می شود که آن ها از یک عنصر منفعل تبدیل به یک عنصر جذاب شوند.
  شیشه های دکوراتیو همچون آثار هنری زیبا در طراحی دکوراسیون داخلی

  شیشه های دکوراتیو می توانند به عنوان تابلوهای هنری در طراحی دکوراسیون داخلی منزل حضور پیدا کنند.

  درب شیشه ای

  استفاده از شیشه در زندگی انشان هر روز بیشتر از دیروز می شود. شیشه به عنوان یک متریال شیک و لوکس قابلیت های بسیاری برای جاگذاری در عناصر مختلف ساختمانی دارد. در سالهای اخیر با افزایش توان مقاومت شیشه در برابر ضربه و حرارت صنعت ساخت شیشه توانسته است گام مهمی را در آداپته کردن این متریال با نیازهای انسان بردارد. شیشه علاوه بر اینکه یک عنصر کاربردی می تواند باشد جایگاه خوبی برای اجرای انواع تزیینات است.

  درب شیشه ای طرح دار

  درب های ورودی ساختمان ها مکان بسیار مناسبی برای اجرای انواع طراحی و رنگ آمیزی برای ایجاد تغییر و تحول در فضای دکوراسیون است. این درب‌ها شاید اولین نگاهی باشد که ارباب رجوع یا مهمان شما از فضای داخلی شما خواهد داشت. امروزه شیشه کاران از هنرهای متفاوتی برای طرا

  ۲۰۱۸۰۶۱۷_۱۱۰۹۰۸

  حی درب های ورودی استفاده می نمایند که این طراحی ها شامل سند بلاست، انگروینگ، اسید شور، استین گلاس و … است. در ساخت این شیشه ها دقت و ظرافت زیادی به کار می رود تا نتیجه ای با بهترین بازخورد به وجود آید. هنرمندان شیشه کار با استفاده از انواع برش، تراش و مونتاژ مناسب برای ساخت شیشه ها یا طراحی روی آنها فضاهایی لوکس را به وجود می آورند. توجه داشته باشید که طرح و رنگ درب‌های ورودی باید متناسب با فضای داخلی ساختمان باشد.

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *