• قیمت شیشه استند گلاس

  شیشه های استیند گلس و تیفانی را می توان لوکس ترین و محبوب ترین شیشه ها برای درب های ورودی در جهان دانست. درب ورودی لابی با کارکرد مسکونی یا غیر مسکونی، درب ورودی تالارهای پذیرایی ، درب ورودی ساختمان های تجاری و پاساژ ها از جمله مواردی هستند که می توان تکنیک شیشه های تزئینی و لوکس استیند گلس و تیفانی را در آن به کار برد.
  قیمت شیشه های استند گلاس با توجه به طرح آن مشخص می شود. به دلیل اینکه تمام مراحل ساخت شیشه استند گلاس با دست انجام می شود، طرح انتخابی تاثیر زیادی در تخمین قیمت آن دارد. به طوری که هرچه پیچیدگی طرح بیشتر باشد
  شیشه طرح استند گلس شیشه ای است که از شیشه رفلکس استفاده شده است زمینه شیشه ایس گلس استفاده میشود شیشه با طرح های مختلف حک میشود خطوط شیشه را میتوان طلایی کنیم واز رنگ نسوز طلایی استفاده کنیم این نوع شیشه از لحاظ امنیت برای درب هایی ورودی بهتر از شیشه استند گلس میباشد با دو جداره کردن شیشه از نفوذ رطوبت گرما وسرما مقاوم واستاندارد میباشد وبیش از ۱۰ سال در ایران شروع به تولید شده است این نوع شیشه نشکن بوده قطر شیشه از ۶الی ۲۵میل قابل تواید میباشد
  سندبلاست شیشه کاربردهای متفاوتی دارد و می‌توان از این روش جهت زیباتر جلوه دادن فضای منزل، ادارات و مغازه‌های تجاری استفاده کرد. در فضای خانه برای شیشه‌ی حمام، بهارخواب و حتی سرویس بهداشتی می‌توان از این فنّاوری بهره برد.

  در ادارات جهت جداسازی فضا می‌توان از پارتیشن و یا شیشه‌های ثابت با طرح‌های متنوع از سندبلاست استفاده کرد، در مکان‌ها

  ۲۰۱۹۰۵۲۶_۱۲۰۵۴۸

  ی تجاری بیشترین استفاده از سندبلاست برای زدن لوگو و یا آرم تجاری مربوطه می‌باشد.قیمت شیشه سندبلاست با توجه به نوع طرح و سایز شیشه متفاوت می‌باشد.
  سندبلاست شیشه در ابتدا به‌عنوان یک روش تمیزکاری به وجود آمده و کم‌کم به‌صورت یک پدیده هنری جای خود را در دنیای امروز بازکرده است. درواقع سندبلاست شیشه به‌عنوان یک روش رایج در دنیا بسیار متداول شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *