• دور دوشی شیشه ای حمام

  منظور از «دور دوشی» کابین دوش های دست‌ساز است. دور دوشی فضایی اتاق مانند می‌باشد که در اطراف دوش حمام یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت‌های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. در کابین دوش های دست‌ساز یک یا چند درب یا پانل مناسب بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام نصب می‌شود؛ به طوری که گرما و بخار و همچنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.
  مزایای دور دوشی شیشه ای

  از جمله مزایای دور دوشی شیشه ای می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  ۱ ـ اجرا به صورت منحنی و خم

  ۲ ـ مقاومت در برابر آتش

  ۳ ـ شکستن به قطعات ریز در اثر برخورد ضربه‌های بسیار سنگین؛ به دلیل سکوریت بودن؛ که احتمال خطر را کاهش می‌دهد

  ۴ ـ قابلیت اجرای طرح‌های زیبا و دلخواه بر روی دور دوشی

  ۵ ـ دارا بودن جلوه‌ای خاص، زیبا و مدرن
  انواع دور دوشی شیشه ای
  ـ دور دوشی شیشه ای فریم دار ریلی

  ۲ ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس ریلی

  ۳ ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس لولایی

  در مدل‌های مختلف دور دوشی شیشه ای می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و … و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.
  مدل فریم دار ریلی

  در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۶ میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ م

  WhatsApp Image 2019-09-28 at 12.32.50

  یلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و … از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشند. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، تمام گرد (ربع دایره)، جلو گرد (نیم گرد) و صاف تولید و اجرا نمود. در این نوع از دور دوشی شیشه ای می‌توان با توجه به ابعاد دور دوشی شیشه ای، ترکیب‌های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *