• امروزه زندگی آپارتمان نشینی در حال پیشرفت روزافزون است و انسان همواره سعی دارد با توجه به محدودیت‌هایی که در این سبک زندگی به وجود آمده بتواند محدودیت‌ها را برطرف و به زندگی راحت تر و ایمن تر تبدیل کند.
  در راستای افزایش ایمنی در آپارتمان ها از شیشه های دودبند سکوریت استفاده می شود. یکی از معضلات آپارتمان نشینی در گذشته، نبودن مانع در بین واحدها بود. این معضل وقتی ذهن ها را درگیر خود کرد که بارها شاهد این بودیم که با آتش‌سوزی در یک واحد به دلیل عدم وجود مانع، دود آن به طبقات بالا سرایت کرده و موجب خفگی می‌شد.
  به همین دلیل است که نصب این نوع درب توسط آتش‌نشانی به عنوان یک قانون در آمده که برای پایان کار ساختمان یک الزام ثبت شده است و به همین دلیل به شیشه پایان کار معروف است.
  دودبند

  دودبند به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر ساختمان های بلند مرتبه محسوب می شود که برای ایجاد کردن زیبایی و امنیت بیشتر می توان از شیشه دودبند برای آن استفاده نمود. شیشه دودبند به دلیل فرایند ساختی که دارد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد. هم چنین به دلیل داشتن سطح مسطح و کاملا صافی که در حین تولید شیشه دودبند ایجاد می گردد می توان موجب زیبایی فضای ساختمان نیز گردد.

  به طور کلی شیشه دودبند هم بر زیبایی و هم ایجاد امنیت و ایمنی ساختمان در شرایط بحرانی و خطرات احتمالی بسیار مناسب می باشد.
  درب دو بند راه‌پله

  شیشه دودبند استفاده‌شده در ساختمان‌ها از نوع شیشه‌های سکوریت شده باضخامت‌های متفاوت است. درب دودبند راه‌پله نیزاز نوع شیشه سکوریت است که در ضخامت‌های مختلف و در صورت تمایل و درخواست کارفرمایان و ساکنین ساختمان می‌تواند به‌صورت طرح دار سند بلاست شده و همچنین در رنگ‌های متفاوت نصب گردد.

  WhatsApp Image 2019-09-02 at 15.14.36

  درب دودبند راه‌پله را می‌توان بنا به درخواست از نوع دستی که در مدل‌های متفاوت لولایی، کشویی، فکی، اسپایدری، و نوع اتوماتیک در نمونه های مختلف استفاده نمود. باید توجه شود که درب دودبند راه پله باید تماماً از یراق آلات استاندارد و باکیفیت استفاده گردد تا در زمان استفاده، بخصوص شرایط بحرانی و خطرناک به درستی و بدون ایراد کار کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *