• درب سکوریت

  درب شیشه سکوریت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوبترین انواع درب ورودی می باشد. زیبایی شناسی مدرن در دکوراسیون روز بر استفاده از درب شیشه سکوریت تاکید میکند. زیبایی و هارمونی که درب شیشه ای در فضا مورد استفاده ایجادمی کند چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند علاوه بر موارد ظاهری و زیبایی که در محیط ایجاد می کند استفاده از درب شیشه ای سکوریت دارای جنبه های مثبت فراوانی می باشد که در ادامه به برسی هرکدام می پردازیم.
  ایمنی درب شیشه سکوریت

  شیشه سکوریت که از لحاظ ایمنی بین ۵تا۱۰ برابر بیشتر از شیشه معمولی قرار دارند شاکله اصلی تشکیل دهنده این درب ها میباشد. درب شیشه سکوریت در طول زمان دچار زنگ زدگی، خوردگی و آسیب های اقلیمی و آب و هوایی نمیشود.با داشتن قابلیت تمیز کردن درب همواره حالت نو بودن را حفظ میکند و درب به حالت دکوراتیو و محیط زیبا تبدیل میکند. توانایی قفل شدن این نوع دربها بحث افزایش توانایی حفاظت از مکان را به خوبی روشن می سازد. از مواردی که نشان دهنده ایمنی این نوع درب ها می باشد مقاومت بالای درب شیشه سکوریت در برابر ضربه و فشار می باشد که امکان شکستن آن را به کمترین مقدار می رساند و در صورت ایجاد اتفاق و مشکلی که موجب ترک برداشتن شیشه شود، ترک به کل شیشه منتقل می شود و به صورت ذرات ریز و صیقلی تبدیل می شود و به یک باره فرو می ریزد این امر موجب می شود که جان افراد در سلامت کامل بماند و آسیبی وارد نگردد.
  انعطاف در فضا سازی:

  نکته دیگر توانایی تبدیل و تولید درب شیشه سکوریت به هر اندازه و قابلیت تفکیک میلی متری است که

  WhatsApp Image 2019-09-04 at 16.33.44

  سبب میشود درب در هر اندازه ای تولید شود آخرین مزیت نصب درب شیشه سکوریت استفاده بهینه و مناسب از نور محیط بوده تا علاوه بر افزایش نور از تاریکی فضا نیز جلوگیری نماید. انعطافی که درب شیشه ای سکوریت ایجاد میکند علاوه بر تغییراتی که در اندازه درب تولید شده می باشد، می تواند در فضاها و مکان های مختلف با کاربرد و عملکرد های متفاوت نصب شود یعنی می توان از انواع درب های شیشه ای در فضاهای اداری و یا فضاهای تجاری، مسکونی مورد استفاده قرار گیرد که این نشان از انعطافی است که این نوع درب دارد.

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *