شیشه رنگی
۶ مهر

شیشه رنگی

شیشه رنگی آشپزخانه

شیشه رنگی آشپزخانه

 

شیشه های لاکوبل رنگی در ۲۰ رنگ شفاف و مات به صوت لاکوبل و متلوکس در ضخامت های متنوع از ۴تا۲۰میل ارایه میگردد

که قابلیت ست شدن با ورق های ام دی اف هایگلاس شرکت AGTرا داراست که به دو صورت شفاف و مات ارایه میگردند

شیشه های لاکوبل اجراشده در هایپراستار اتوبان شهید باکری اجرا توسط شرکت جامینه

شیشه لاکوبل رنگی دکوراتیو اشپزخانه بین کابینت

استفاده از مدل کابینت شیشه ای در دکوراسیون آشپزخانه به چند دلیل بسیار مناسب و زیبا خواهد بود. مهم ترین دلیل تاثیر شگفت انگیزی اینگونه کابینت ها در بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه است که در خانه های کوچک مزیت بزرگی محسوب می شود. هر چند این کابینت ها به خودی خود زیبا هستند اما بازهم زیبایی نهایی آنها به مقدار زیادی بستگی به طرح و شکل کابینت ها دارد اما کابینت های شیشه ای مزایا و برتری زیادی دارند بخصوص زمانی که در آشپزخانه استفاده می شوند.  در کنار مناسب بودن این کابینت ها برای ذخیره سازی وسایل، به شما اجازه می دهند تا وسایل زیبای آشپزی خود را بنمایش بگذارید. بعلاوه از آنجایی که شما قادر خواهید بود وسایل خود را از بین شیشه های کابینت ببینید، بهتر می توانید برای ذخیره سازی وسایل خود تصمیم گیری کنید.

شیشه رنگی آشپزخانه

کابینت های شیشه ای در مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند و به دلیل طراحی و ساخت آسان آنها، بسیاری از افراد قادر خواهند بود کابینت های آشپزخانه خود را به مدل های شیشه ای ارتقا بدهید. حتی در قسمت جزیره آشپزخانه نیز می توانید از کابینت های شیشه ای استفاده کنید. اما همانطور که در بالا گفتیم، یکی از مزیت های مهم کابینت های شیشه ای کمک به بزرگ تر نشان دادن آشپزخانه است. کابینت ها شیشه ای به روشن کردن آشپزخانه کمک زیادی می کنند و در آن حسی از بزرگی و دلبازی ایجاد می کنند که برای آشپزخانه کوچک می تواند یک امتیاز مهم محسوب شود.

شیشه رنگی آشپزخانه
شیشه رنگی آشپزخانه

 شیشه رنگی آشپزخانه

شیشه هایی که در این کابینت ها بکار می رود در انواع مختلفی تولید می شوند تا گستره وسیعی از سلیقه ها پوشش داده شود. از شیشه های اوپاک و کدر گرفته تا شیشه های شفاف در طرح ها ساده و شکل دار بروی در کابینت ها نصب می شوند تا هر کابینتی جلوه مخصوص به خود را داشته باشند.  البته بیشتر کابینت ها شیشه ای از طرح های بدون فریم استفاده می کنند. طرحی که در آن شیشه درب کابینت توسط فریمی چوبی در بر گرفته شده و هر کابینتی با شیشه ایی یک تکه پوشیده می شود، با این طرح هر کابینتی به راحتی از کابینت های کناریش جدا می شود. در ادامه عکس هایی از بهترین مدل های کابینت شیشه ای را مشاهده خواهید کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *